Starověké dokumenty o životě Ježíše Krista

0
Takenouchiho dokumenty

Starověkého Takenouchiho svitky by mohly přepsat historii jak ji známe. Existuje mnoho starých dokumentů, které nezapadají do vnímání minulosti jak ji známe, ale většinou se ignorují. Tento dokument však zapadá jako kousek puzzle do skládačky, mnohé je pak ozářeno z jiných úhlů.

Záleží jen na nás jak se postavíme k novým objevům, které mohou změnit vnímání celku. Můžeme je ignorovat nebo se snažit lépe pochopit minulost. Jedním z takových převratných důkazů jsou prastaré Tekenouchiho svitky, které vyprávějí podivuhodný příběh o dávných událostech. Popisují hrob Ježíše Krista a hovoří o legendárním kontinentu Mu a Atlantidě. Dokumenty zachycují ztracené roky Ježíše Krista a jeho pobytu v Japonsku.

Ztracené roky Ježíše Krista je období zhruba do 29 let Ježíše Krista, které se nepodařilo zmapovat a vlastně nikdo nevěděl, kde byl, co dělal a jak získal víru a vzdělání, které pak šířil dál. Zápisky Takenouchiho celé tajemství objasňují, tyto záznamy byly objeveny japonskými archeology ve 30. letech minulého století. Dokumenty popisují hierarchii a rodokmeny bohů, historii vesmíru a lidstva. Je to pozoruhodné a rozvětvené dílo, které převrací dávnou minulost vzhůru nohama. Je výtvorem rodiny Takenouchi, které si ji předávala z generace na generaci. Hlavní otec Takenouchiho rodiny byl i kněz svatyně Koso Kotai Jingu.

Před více než 2000 lety přepsal Takenouchino Matori starobylý soubor převážně náboženských textů do moderní japonštiny. Původní dokumenty byly součástí mystického skriptu Věk Bohů a měl obsahovat i všechny jazyky světa; hebrejštinu, řečtinu, hieroglyfy, sumerštinu, sanskrt i čínštinu. To vše bylo známé jako Božský skript.

Většina informací z dokumentů zní neuvěřitelně, tvrdí, že Japonsko bylo kolébkou lidské civilizace a sjednocovalo veškerou lidskou kulturu i harmonii. Zde je namístě srovnání s biblickým Babylonem. Spisy začínají příchodem Sumera-Mikoto ze světa Ameno-ukifune na Zemi, kde Sumera-Mikoto sjednotil celý svět.

Svitky popisují zrod pěti barevných lidských ras, zrození osvícených mistrů: Mojžíše, Ježíše, Mohammeda, Šákjamuniho, Buddhy, Konfuciuse a Lao Tzu. K jednotlivým vrstvám hierarchie a částí celku patří několik artefaktů, některé z nich jsou tak vzácné, že je vidělo jen pár lidí. Mezi artefakty patří legendární meč Kusangi, zrcadla z látky, která nepochází z tohoto světa a náhrdelník, který slouží jako kalendář.

Příběhy z Takenouchiho svitků jsou velmi členité a vypráví o prastaré civilizaci, kterou zničila Tenpenchii (což je pojem z japonských manga příběhů, je vidět, kde berou inspiraci, ze starých legend, bájí a svitků). Při této globální katastrofě byla zničena také celá civilizace Mu a Atlantida.

Nejzajímavější část svitků pro křesťany a potažmo i pro Evropany je vyprávění o životě Ježíše Krista včetně místa pohřbení. Jiný svitek, známý jako Život Issy (sv. Issa) popisuje Ježíšův život v Indii a Tibetu, Takenouchi navazuje na studium jazyka a kultury v Japonsku. Ježíš Kristus se poté vrátil do Jeruzaléma, kde byl ukřižován. Svitky však tvrdí, že ukřižován byl bratr Ježíše Krista, Isukuri, který předstíral, že je Boží syn, aby ochránil Ježíše. Pravý Ježíš Kristus měl tři děti a dožil se 106 let. Jeho hrob je k vidění ve vesnici Shingo.

Problém celého případu svitků je, že pokračovatel rodu Takenouchi byl v roce 1944 odsouzen za rouhání a přes 4000 svitků zabaveno a v průběhu II. světové války ztraceno. Dnes jsou k dispozici jen repliky některých původních svitků. V podstatě to zapadá do ztracených let Ježíše Krista a vysvětluje, kde by vzal vědomosti a zkušenosti, které tak velký systém jako je křesťanství jistě je.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře