Vzácná droga Adrenochrom se vyrábí z nadlevinek mučených dětí

0
Droga z těl dětí, pravda nebo lež?

Adrenochrom je organická chemická sloučenina a vzniká rozpadem adrenalinu, adrenalin vzniká při enormní psychické zátěži organismu. Může být odebírán z těl mučených lidí, u dětí je údajně produkován v čistší formě.

První zmínky o této látce pocházejí z počátku 60. let. Aldous Huxley napsal v roce 1954 esej Dveře vnímání, kde popisuje svoje zkušenosti s meskalinem a snaží se otevřít diskuzi na téma adrenochrom a jeho vliv na podvědomí člověka. Neví jak adrenochrom získat, popisuje ho jenom jako produkt lidského těla a rozklad adrenalinu. Což se později potvrdilo jako správná úvaha. Další zmínky následovaly postupně, ale nejznámější je pravděpodobně z knihy Strach a hnus v Las Vegas. Kde autor popisuje adrenochrome do nejmenších detailů, ale většinou jen pod vlivem fantazie.

V roce 1973 napsal Adam Gottlieb knihu "Legal Highs, kde popisuje adrenochrome jako fyzický stimulant, který "způsobuje pocit pohody a mírné snížení myšlenkových procesů". Není popsán způsob získávání, ani zdroj úvahy. Většina popisů adrenochromu je ve stylu DMT - božské původní drogy bez konkrétnějších faktů.

Adrenochrome je velmi populární v konspiračních teoriích všeho druhu. Popisovaná jako droga hollywoodské elity. Velmi návyková látka získávaná z těl mučených dětí při satanistických rituálech. Zárodek tohoto názoru položil Hunter S. Thompson (1937-2005, Hunter S. Thompson na wikipedii), americký novinář, představitel Gonzo žurnalismu, který se liší extrémně subjektivním náhledem na události. Ve své knize popisuje jediný zdroj této látky: extrakce z živého těla, které poté umírá.

I když podle univerzitních profesorů, lékařů i dalších odborníků na toto téma se jedná o čirou fikci, tak podle bývalého pracovníka CIA Roberta Davida Steela to lidé, kteří disponují značným bohatstvím neví a jsou ochotni zaplatit velmi hodně. Podlě některých zdrojů má 1000g látky adrenochrome pevnou cenu 100 milionů amerických dolarů. Jsou některé náznaky, které naznačují terorizování a unášení malých dětí kvůli extrahování adrenochrome. Dětí, které pak již nikdo nikdy nespatří. Ročně se v Česku ztratí na 5000 dětí, v EU se ztratí dítě každé 2 minuty a na celém světě se v součtu jedná o otřesná čísla. Podle webové stránky globalmissingkids.org se v USA ztratí půl milionů dětí každý rok, každých 40 vteřin jedno. Ostatní státy na tom nejsou vzhledem k počtu obyvatel o mnoho lépe. Celosvětový odhad hovoří o 2 milionech dětí každý rok, každých 15 vteřin zmizí jedno dítě.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře