Žena pohřbená svým synem zaživa

0
Žena přežila 3 dny pohřbená

Zdravotně postižená 79letá paní Wangová (*1941) z čínské provincie Šen-si strávila 72 hodin pohřbená v opuštěné hrobce. Policejní důstojník, který byl součástí záchranného týmu říká: "byl to vlastně neuvěřitelný zázrak, najít ji a živou".

Její syn Ma (*1962), který byl zatčen záhy po oznámení pohřešované osoby byl obviněn z pokusu o vraždu. Vyšetřování stále probíhá a tak není jisté co se vlastně stalo.

V úterý ráno obdržela místní policie z provincie Jingbian zprávu od paní Zangové, švagrové paní Wangové. Paní Zangová uvedla, že se důchodkyně nevrátila večer domů a hledala ji po okolí celý den. O dvě hodiny později nasadila policie pátrací tým, který hledal ženu dva dny.

Po zatčení pana Mu netrvalo dlouho a přiznal se, že se pokusil pochovat vlastní matku v opuštěné hrobce, úřednici okamžitě lokalizovali pohřebiště a podle slabého volání o pomoc neprodleně jednali. Ochrnutá žena vydržela bez vody a jídla pohřbená 72 hodin.

Zprávy z místních médií naznačují, že se syn v den ztracení své matky vrátil s prázdným invalidním vozíkem a odešel do místní putny. Jeho manželka paní Zangová mu nevěřila, že odjela k příbuzným a sama zavolala policii. V současnosti je žena hospitalizovaná v místní nemocnici a její stav je stabilizován. Pan Mu čeká na soud. V roce 2010 byl natočen hororový snímek Pohřben zaživa, který má podobný hlavní motiv.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře