Pomsta Elona Muska svému šestému dítěti

0
Elonův syn, zdroj obrázku: Twitter.com/elonmusk

Elon Musk na svém twitterovém účtu, který používá pro šokování svých sledovatelů oznámil, že se mu narodilo šesté dítě. Jako jeho jméno byla vybraná sekvence následujících znaků a čísel: X Æ A-12. Označení pohlaví také rodina nechce používat, takže to není syn, ale dítě. Je pravděpodobné, že vizionář Musk předpokládá v tomto ohledu v budoucnu revoluci, která svým způsobem již v členění pohlaví po světě probíhá.

Partnerka Elona Muska Claire Boucher (*1988), známá spíš pod pseudonymem Grimes se stejně jako její partner snaží svět šokovat, ale na rozdíl od svého partnera, který to činí přes tweety (@elonmusk) to dělá přes svojí hudbu. Na svém tweeterovém účtu @Grimezsz osvětlila tajemství původu jména jejich dítěte.

  • X - neznámá proměnná
  • AE - její elfí výslovnost zkratky A.I. (Láska a umělá inteligence)
  • A-12 "značí předchůdce letadla SR-17, což je jejich oblíbené letadlo. Žádné zbraně, žádná obrana, jen čistá rychlost, skvělá v bitvách, ale nenásilná., tolik slova matky. Ve skutečnosti pravděpodobně myslela spíš SR-71 [odkaz na wikipedii]

Partnerky Elona Muska: 1. láska jeho života a zároveň první manželka byla kanadská spisovatelka Justina Wilsonová se kterou má pět dětí a žili spolu v letech 2000-2008. Následovala 2. manželka Talulah Rileyová (20102012; 20132016). Mezi ženy, které si nevzal patří americká herečka Amber Heardová (známe z hororů Všichni milují Mandy Lane, Ward či Zombieland) (2016-2018) a Claire Boucherová -aka- Grimes (2018 - současnost).
Jména jeho synů: Nevada Alexander Musk, Damian Musk, Griffin Musk, Xavier Musk, Saxon Musk, Kai Musk a X Æ A-12 Musk.

Určitě je to originální jméno se kterým se ve světě neztratí, ale s miliardovým majetkem svého otce by se neztratil ani jako Martin nebo Pepa. Jaké jméno byste dali svému dítěti Vy, kdybyste měli víc odvahy to provést i ve skutečnosti?

Mohlo by se vám líbit

Komentáře