5letého syna zavraždil fotbalista, neměl ho rád a měl covid-19

0
Fotbalista zabil svého syna, nemiloval ho, zdůvodnil

Všichni si mysleli, že malý chlapec umřel na koronavirus. Otec Cevher Toktas dovezl syna se silnými problémy do nemocnice. Zde identifikovali koronavirus a přidělili mu lůžko. Toktas s ním byl sám a udusil ho polštářem. "Nikdy jsem ho neměl rád", vysvětlil později Toktas.

"Když jsem mu přiložil polštář na obličej, tak se chvíli cukal. Trvalo to asi 15 minut než se přestal hýbat", vypověděl krutý otec. Podle místních zákonů mu hrozí doživotí.

Chlapcova smrt se doktorům zdála podezřelé ještě před přiznáním. Sice byl nakažen Covidem-19, silnou dušnost a horečku, ale takhle ta nemoc prostě nekončí. Ale otce nikdo nepodezíral, vlastně by mu to nejspíš prošlo, kdyby se nepřiznal. "Tělo chlapce bylo exhumováno pro dodatečnou pitvu", informovala turecká tisková agentura Anadolu.

Televizní stanice HaberTurk upřesnila, že Toktas v současnosti hraje s amatérským týmem Bursa Yildirimspor a policii se přiznal 11 dní po smrti svého syna, protože začal pociťovat silnou lítost.

Pětiletý chlapec byl přijat 23. dubna 2020 do dětské nemocnice ve městě Bursa se silným kašlem a vysokou horečkou. V den, kdy podle tureckého kalendáře je státní svátek dětí. Po přijetí dostal chlapec izolovaný pokoj, kde byl se svým otcem, pak ho udusil polštářem a zavolal sestřičku, že se synovi udělalo hůř.

Cevher Toktas (*1987) hrával v letech 2007-2009 za fotbalový tým Hacettepe, který se na krátkou dobu dostal i do nejvyšší fotbalové superligy. Datum soudního stání kvůli tomu co udělal ještě není stanoveno.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře