Montauk - tajný projekt

0

Přísně utajovaný projekt, který údajně měl pomoci americké armádě - projekt MONTAUK. Výzkum byl realizován na základně v americkém Long Islandu v 70. letech minulého století jako pokračování Filadelfského experimentu. Na co se zaměřoval? Na lidech prý byly testovány drogy, zkoušeny různé elektromagentické vlny a prováděny operace mozku, které z morálních důvodů nemohou být zveřejněné. Cílem mělo být především ovládnutí lidské mysli. Telepatie, manipulace s člověkem, mazání paměti. Při snaze dosáhnout těchto schopností mělo na základně zemřít až několik stovek lidí.

Projekt Montauk

Opravdu vědci experimentovali i na nic netušících obyvatelích Long lslandu, jak se traduje? Po čase se podle badatelů výzkum rozšířil i o cestování v čase. To prý bylo možné dosáhnout přes lidský mozek, na který se napojilo speciální zařízení, které díky vysokým frekvencím o intervalech mezi 400-464 MHz otevřelo třetí oko, které se již po staletí pokouší otevřít celá řada jogínů, mystiků, mágů i meditujících mnichů. V roce 1983 na základně vypukla vzpoura a projekt byl údajně zastaven.

Že základna opravdu existovala, se můžete přesvědčit na google mapách na souřadnicích 41°03′44″N 71°52′27″W (odkaz na Google mapy, musíte si to přiblížit).

Mohlo by se vám líbit

Komentáře