Znamení zvěrokruhu, které nepřejí lásce

0
Znamení zvěrokruhu

Každý nemá předurčenou lásku jako z románů, každý si nemůže prožít zamilovaný románek ve stylu Romea a Julie. Lidé si projevují lásku mnoha různými způsoby a některé znamení zvěrokruhu jsou vhodnější než jiná, to se ví tisíce let. Astrologové rozlišují tato znamení jako naprosto nevhodná pro lásku.

Štír

Štíři jsou nejkrutější znamení a vysávají z bližních energii. Často se chovají jako smečka hranostajů a pomočí všechno krásné ve svém okolí a zároveň mají připravený jed vás kdykoliv bodnout. Přistupujte ke Štírům opatrně nebo radši vůbec.

Vodnář

Vodnář patří mezi nudná a velmi předvídatelná znamení. Případný partner ve znamení Vodnáře bude přesně takový a nikdy si ho nezformujete k obrazu svému. Vodnář se naoko bouří a předstírá nezájem, ale jen proto, aby nebyl sám. Vodnář nechce žít v kleci i kdyby byla luxusní. Pokud se budete snažit spoutat Vodnáře páskami lásky tak je zpřetrhá a uteče.

Váhy

Lidé ve znamení Vah jsou nejnáchylnější k alkoholismu. Jejich nerozhodnost z nich dělá špatného partnera v lásce. Jediné co často dokáží opravdu milovat je alkohol. Pokud se máte aspoň trochu rádi vyhněte se Váhám obloukem.

Kozoroh

Jsou v lecčems pravý opak Panny, Kozorozi jsou workoholici a pravou lásku dokáží projevovat jen k práci. Lidé narození v Kozorohu bývají často malicherní a často zapomínají na lidi, kteří je milují. Pokud již máte vedle sebe někoho v tomto znamení můžete si všimnout určité chladnosti vůči vám.

Blíženci

Pokud neholdujete zdlouhavým debatám o ničem tak se Blížencům vyhněte. Oni dokážou dlouhé hodiny tlachat o naprosto triviálních věcech a budou se cítit nepochopeni pokud nebudete sdílet jejich zájem. Blíženci jsou k lásce naprosto nevhodní.

Panna

Panna je nejlenivější znamení ze všech znamení zvěrokruhu. Lidé ve znamení Panna nikdy nevědě, kdy je správný čas k začátku konání a vše odkládají. Řízení času je jejich nejslabší stránka a nejvíce se projeví v kritické situaci. Opravdu chcete být po boku někoho kdo odkládá i ty nejdůležitější věci ve svém životě?

Mohlo by se vám líbit

Komentáře