Michael Jackson

0

Úspěch s sebou přináší opuštěnost. Lidé si myslí, že máte všechno, že můžete dělat, co chcete. Vy přitom prahnete po naprosto základních věcech.

Někteří přátelé jsou jako stín. Jsou tu jen, když nad vámi svítí slunce.

Když v sebe nevěříte vy, kdo jiný ve vás má věřit?

Miluji fanoušky a oni jsou důvodem mé profesionální existence. Když venku dělám nějakou show a vidím fanoušky zpívat a tancovat, to miluji nejvíc. Je to ten nejúžasnější pocit na světě.

Někdy mám pocit, jako bych byl na konci života, bylo mi osmdesát let a lidé mě jen poplácávali po zádech. Tak to dopadá, když člověk začíná tak mladý.

Když o sobě pochybujete, nemůžete ze sebe vydat to nejlepší.

Dětská nevinnost je pro mě zdrojem i vzorem kreativity a cítím, že odtud pochází všechny zdroje tvůrčí činnosti. To není itelektuální typ inteligence, ale inteligence, která je plná divů, magie a dobrodružství. V této inteligenci je láska, tam je důvěra, tam je radost a tam je krása. Je to ten druh inteligence, která vyléčí svět!

I když jenom někde utíráš podlahu nebo natíráš stropy, dělej to líp něž kdokoli na světě. Buď ten nejlepší a respektuj ostatní, buď na sebe pyšný.

Nikdy nepřestanu pomáhat a milovat lidi způsobem, který Ježíš řekl.

Jestliže nemáte dětství, tak jako já a jiné dětské hvězdy, pokoušíte se tuto ztrátu později kompenzovat a dohnat to. Ale co já rád dělám, je to, že pomáhám ostatním dětem, které jsou méně šťastné nežli já – dětem, které jsou smrtelně nemocné, postižené či chudé.

Srdce je natolik velké a důležité než abychom zapoměli, že jeho pulsování je nejmoudřejší poselství života beze slov a přesto říká: žijte, jste v pohybu a raduju se proto. Jste naživu. Bez srdce a jeho moudrého rytmu by jste nemohli existovat!

Myšlení je nejhorší chyba při tanci, kterou může tanečník udělat. Musíte tanec cítit.

Miluji lidi a hrozně rád je dělám šťastné.

Vím, kdo jsem uvnitř a navenek, a vím, co chci dělat. A vždycky půjdu se svými sny.

Na všech zdech v mém pokoji je Peter Pan. Četl jsem všechno co Barrie napsala. Naprosto se ztotožňuji s Peterem Panem, ztraceným chlapcem ze Země Nezemě.

Raději bych si useknul ruku, než bych ublížil dítěti.

Lež sprintuje, ale pravda běží maraton.

Respekt není daný. Je třeba si ho zasloužit.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře