Jak zhubnout

0

Otázku jak zhubnout, nebo přání chci zhubnout si položí v určitém věku většina populace, ale úspěchy jsou často rozporuplné, či žádné. V každém případě všichni víme, že to jde, ale jak?

V prvé řadě se musíte rozhodnout, že to opravdu chcete a důsledně dodržovat stanovené postupy, a hlavně začít hned, výmluvy typu začnu zítra je vlastně přeloženo do srozumitelného jazyka "Vůbec se mi do toho nechce", takže začněte hned. Novoroční předsevzetí většinou nefungují, začněte hned.

Je třeba tomu věřit, je to sice klišé, ale funguje. Takže se moc neprohlížejte v zrcadle, věřte tomu a tím je hotov první krok. Pokud k tomu budete přistupovat s myšlenkou, že je to marné, tak samozřejmě máte pravdu. Bude to obráceně, dieta bude věřit vám, není to žádné kouzlo, ale prostě si podvědomě budete dokazovat, že "máte pravdu".

Hubnutí

Trpělivost. Ani Řím nebyl postaven za jeden den, takže i "zázračné" diety, zhubněte za týden moc nefungují, většinou to je nějakým způsobem lákadlo, aby z vás někdo vytáhl peníze. Dejte tomu třeba i rok.

Pitný režim při hubnutí

Pitný režim je pro tělo velmi důležité a pro hubnutí dvojnásob, jenže, je důležité co pít. Zcela určitě by vám uškodil alkohol, ale i limonády a různé slazené minerálky také nejsou nejvhodnější. Zkuste vodu či neslazenou minerálku a to by vás už mělo provázet po celý zbytek života, například bylinné čaje mohou být skvělá alternativa. Jen neslazené nápoje jsou praví přátelé, ti slazené jsou falešní a škodí vám.

Jídelníček, není třeba ho razantně měnit, pokud vyloženě nejíte jen hamburgry a nezapíjite to limonádou. Každý normální člověk jí zdravě a prokládá to i nezdravým a tučným jídlem. Dá si zdravou svačinku a večer zbaští kalorickou sladkou bombu u TV, která by vynahradila jídlo na dva dny. Takže je třeba si uvědomit ty "špatné" chvilky a přestat jíst ty "malé" hříchy.

Pohyb při hubnutí

Pohyb vám nepomůže jenom zhubnout, ale vylepší i duševní pohodu a zdraví, takže 3 v 1 a to se vyplatí. Nemusíte se dřív v posilovně, důležité je dělat co vás baví a nenutit se do toho. Plavání, běh, dlouhé procházky, nohejbal s přáteli, je hodně možností a každý si vybrat může co je mu nejbližší. (Proměny hubnutím)

Pravidelnost je jedním z nejdůležitějších faktorů při hubnutí, pijte pravidelně, jezte pravidelně, pohybujte se pravidelně. I při práci u PC si můžete udělat každou hodinku pauzu a pokud se pozorně zaposloucháte, tak vám poděkují i vaše záda.

Jojo efekt

O jojo efektu toho bylo napsáno mnoho a stále to mnoho lidí trápí, ale protože zakázané ovoce nejlépe chutná, tak to bude i v budoucnu stále problém pro mnoho lidí. Ve skutečnosti se mu nejlépe vyhnete tak, že nesmíte dělat nic násilím, vše nahradit přijatelným, nehladovět drasticky, stačí vyhodit ty kalorické bomby, neběhat maraton, stačí delší procházka. Jaký budete mít stav mysli, takový budete mít tělo. Pokud vás něco tíží, tak se to samozřejmě projeví i na váze, protože i duševní pohoda je důležitá, aby si tělo nenahrazovalo chybějící duchovní pohodu materiální náhražkou.

Jak zhubnout za týden?

Bohužel. I když... Můžete zkusit Photoshop, nebo vtipné rady jak zhubnout. Protože takhle to nefunguje, váhu jste taky nepřibrali za týden, ale za léta, takže i když váha půjde dolů rychleji, než šla nahoru, tak týden to nebude, ale lidé mají rádi sladké lži. Za týden můžete vyhnat z těla spoustu vody, vyprázdnit žaludek a váhově tak pravděpodobně můžete mít méně, ale ve skutečnosti je to cesta do pekla, odvrácená strana zdraví.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře