Nejlepší komedie 2019-2020

0
Nejlepší komedie z let 2019 - 2020

Žánr komedie patří mezi divácky nejvděčnější žánry a tak se jich každý rok točí nepřeberné množství. 25 nejlepších komedií, které vznikly za poslední rok a půl, od roku 2019 do poloviny roku 2020.

Parazit Parazit
Komedie Jižní Korea, 2019, 132min
Černá komedie o chudé, ale mazané rodině, která se chce dostat do rodiny bohatého podnikatele. Snímek získal mnoho cen a diváci ho také ovívají svojí pozorností.

Hodnocení:
Čsfd 84% Imdb.com 86%

Gentlemani Gentlemani
Komedie Velká Británie USA, 2020, 113min
Komediální krimi s akčními prvky o drogovém králi, kterého hraje Matthew McConaughey. Gentlemani natočil známý režisér Guy Ritchie, který natočil Podfu(c)k, Sherlocka Holmese nebo Sbal prachy a vypadni. Střet s miliardáři bude akční, na nic jiného nejsme u Guye Ritchieho zvyklý.

Hodnocení:
Čsfd 87% Imdb.com 79%

Na nože Na nože
Komedie USA, 2019, 130min
Spisovatel kriminálních detektivních příběhů zemřel a podezřelými jsou všichni v jeho okolí. Daniel Craig si musí poradit vyfiltrovat podezřelé a pojme to svérázným způsobem. Všichni budou Na nože.

Hodnocení:
Čsfd 82% Imdb.com 79%

Toy Story 4 Toy Story 4
Fantasy Animovaná Komedie USA, 2019, 100min
Nový srdcervoucí příběh od firmy Pixar o kovboji, který se stará o ostatní hračky. Čtvrté pokračování svými hlasy v originálním znění doprovází Tom Hanks, Patricia Arquette, Tim Allen a další.

Hodnocení:
Čsfd 80% Imdb.com 78%

Tenkrát v Hollywoodu Tenkrát v Hollywoodu
Komedie Čína, Velká Británie, USA, 2019, 162min
Quentin Tarantino natočil devátý film své kariéry a opět to vypadá na film, který má šanci stát se kultovním. Leonardo DiCaprio je herec, který hraje herce a kaskadéra mu dělá Brad Pitt.

Hodnocení:
Čsfd 78% Imdb.com 77%

Dva papežové Dva papežové
Komedie USA, 2019, 125min
Životopisný snímek o přátelství papeže Benedikta XVI a jeho následníka Františka. Příběh plný konverzačních pohlazení duše. Jeden z nejlépe hodnocených filmů roku.

Hodnocení:
Čsfd 80% Imdb.com 76%

Frčíme Frčíme
Komedie USA, 2020, 102min
Animovaná komedie nás zavede do světa magických postav a provázejí nás dva teenageři z rodu elfů. Hledají fantazii a magii ve světě, který ovládla pragmatičnost.

Hodnocení:
Čsfd 77% Imdb.com 75%

Výjimeční Výjimeční
Komedie Francie, 2019, 114min
Vedoucí spolku Bruno má existenční potíže a musí přesvědčit úřady, že spolek má svůj význam. Vede autistické děti, které se těžko přizpůsobují a tento úkol bude plný humorných zvratů, ale i dramatických obratů. Má vůbec šanci úspět? Francouzská komedie.

Hodnocení:
Čsfd 76% Imdb.com 75%

Tenkrát podruhé Tenkrát podruhé
Romantická Komedie Francie, 2019, 110min
Cestování časem je vděčné téma a může zde vzniknout mnoho situací, které jsou velmi netradiční. Nejinak tomu bude i u této francouzské komedie, kde hlavní postava dostane poukaz od agentury Time Travelers. A kam byste se vydali vy, kdybyste měli tu možnost?

Hodnocení:
Čsfd 77% Imdb.com 75%

Vlastníci Vlastníci
Komedie Česko, 2019, 96min
Konverzační komedie o bytovém družstvu a její poradě, kde každý nájemník má jiná přání a téměř každý něco skrývá. Každý ví něco na někoho a vytáhne to v nejnevhodnější dobu. Komedie, kde Tereza Voříšková, která si vzala v reálném životě Matyáše Rambu a jmenuje se tedy Tereza Ramba vystupuje v roli předsedkyně družstva spolu s filmovým manželem Vojtěchem Kotkem. Na schůzi družstva proběhne mnoho hlasování, ale vzhledem k tomu, že každý má jiné priority tak se nic nevyřeší. Situační komedie z pera Jiřího Havelky.

Hodnocení:
Čsfd 75% Imdb.com 74%

Zombieland: Rána jistoty Zombieland: Rána jistoty
Komedie USA, 2019, 97min
Zombieland vznikl v roce 2009 a stal se kultovním snímkem definující žánr zombie komedie. Nyní po deseti letech vzniklo pokračování, které posunuje hranice ještě dál. Opět s herci jako Jesse Eisenberg, Woodz Harrelson či Emma Stone, která se nedávno vdala. Čtveřici doplnuje Abigail Breslinová a vše řídí Ruben Fleischer, autor Venoma (2018)

Hodnocení:
Čsfd 78% Imdb.com 73%

Shazam! Shazam!
Akční Fantazy Komedie USA, 2019, 132min
Každý v sobě může objevit schopnosti, někteří lidé v sobě nosí superschopnosti a v případě Billyho je stačí vyvolat výkřikem jediné slova. Shazam! A co byste dělali Vy? Kdybyste uměli létat nebo vidět skrz zdi?

Hodnocení:
Čsfd 63% Imdb.com 71%

Aladin Aladin
Dobrodružná Komedie USA, 2019, 128min
Příběh Aladina jistě není třeba příliš představovat. Příběh o pouličním zlodějíčkovi a krásné Jasmíně, kde jim křena děla džin je známý stovky let a stejně starý je i džin. Vítejte ve světě magie a kouzel, kde vítězstvím je láska.

Hodnocení:
Čsfd 68% Imdb.com 70%

Láska na druhý pohled Láska na druhý pohled
Romantická Komedie Belgie, Francie, 2019, 117min
Myslíte si, že nejtěžší na světě je sbalit dívku svých snů? Není to tak úplně pravda, mnohem těžší je sbalit tu samou dívku podruhé. Až poté co si uvědomíte co jste vlastně ztratili. Protože ty nejlepší dívky, druhé šance nedávají. Francouzská romantická komedie s Joséphine Japy v hlavní roli. Nositelka ceny nejslibnější herečka.

Hodnocení:
Čsfd 71% Imdb.com 70%

Ježek Sonic Ježek Sonic
Animovaná Komedie Kanada, Japonsko, USA, 2020, 99min
Nezáleží na tom jak rychle dokážete utíkat, můžete zaběhnout 100 metrů pode 10 vteřin nebo klidně pod 9, ale Sonic vás předběhne rychlostí, že ho ani neuvidíte. Sice se snaží zametat za sebou stopy, ale každý dělá chyby.

Hodnocení:
Čsfd 68% Imdb.com 66%

Tajný život mazlíčků 2 Tajný život mazlíčků 2
Komedie USA, 2019, 86min
Pokračování příběhu Maxe a jeho přátel o životě mazlíčku potom co odejde do práce a děti do školy. Svůj život má v podstatě vše, záleží jen komu se ukáže. Režie: Chris Renaud, autor prvního dílu i hitů jako Já, padouch či Já, padouch 2

Hodnocení:
Čsfd 68% Imdb.com 65%

Kulky spravedlnosti Kulky spravedlnosti
Komedie Argentina, Bulharsko, Rusko, 2019, 76min
Danny Trejo se vrací v komediálním hororu z Kazachastánu. Nic bizarnějšího jste ještě neviděli, USA je ve 3. světové válce a genetické pokusy se snaží propojit lidskou a prasečí DNA pro dokonalé vojáky. Poslední zvrácený pokus vyhrát prohranou světovou válku. Lidi už nepěstují prasata jako potravu, je to přesně obráceně. Vidíte v tom Orwellovskou analogii? Je tam úplně všechno!

Hodnocení:
Čsfd 76% Imdb.com 64%

Spravedlnost podle Spensera Spravedlnost podle Spensera
Akční Komedie USA, 2020, 110min
Marka Wahlberga právě propustí z vězení, ale jeho dva bývalí kolegové jsou zavražděni a tak se musí pustit do vyšetřování.

Hodnocení:
Čsfd 63% Imdb.com 62%

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)
Komedie USA, 2020, 109min
Harley Quinn se rozešla s Jokerem a dá se do kupy s jinými superhrdinkami a chtějí osvobodit kámošku z rukou padoucha v černé masce. Psychedelická jízda může začít.

Hodnocení:
Čsfd 58% Imdb.com 61%

Mrtví neumírají Mrtví neumírají
Komedie Švédsko, USA, 2019, 103min
Šerif odchází do důchodu a myslí si, že se bude nudit, ale vraždy a zombie nudě nespějí. Slavný režisér Jim Jarmusch má na svědomí snímky, které mívají téměř bez výjimek nadprůměrná hodnocení.

Hodnocení:
Čsfd 59% Imdb.com 59%

Velvet Buzzsaw Velvet Buzzsaw
Hororová Komedie USA, 2019, 113min
Josephina najde po zemřelém nádherná díla, která měla podle odkazu zničit. Jenže to neudělá a pak zjistí, že to udělat měla.

Hodnocení:
Čsfd 55% Imdb.com 58%

Všechno nejhorší 2 Všechno nejhorší 2
Hororová Komedie USA, 2019, 100min
Tree bývala velmi krutá, ale osud se ji pomstil opakováním stejného dne stále dokola. Na konci každého dne ji zavraždil psychopat v masce. Jenže její povaha se díky tomu změnil a ona by chtěla změnit i život. Mysteriózní hororová sci-fi komedie je pokračování stejnojmenné hororové komedie z roku 2017

Hodnocení:
Čsfd 69% Imdb.com 58%

Dokonalé rande Dokonalé rande
Romantická Komedie USA, 2019, 93min
Brooks se snaží dostat na Yale, ale nemá peníze, ale jednou dostane nabídku jít na rande za peníze. Pak se mu zrodí v hlavě nápad na získání školného. Děvčata si ho mohou objednat na dokonalé rande.

Hodnocení:
Čsfd 57% Imdb.com 58%

Dolittle Dolittle
Rodinná Komedie Velká Británie, Čína, USA, Japonsko, 2020, 101min
Osobní lékař anglické královny je velmi výjimečný, právě proto ho jmenovali do této funkce. Doktora Dolittleho provází mnoho zvířat a stojí na tom celá rodinná komedi od Stephena Gaghana, scénáristy filmu Traffic - Nadvláda gangů.

Hodnocení:
Čsfd 57% Imdb.com 56%

Letový režim Letový režim
Komedie Brazílie, 2020, 96min
Mladá dívka známá se sociálních sítí způsobí dopravní nehodu kvůli řízení s mobilní telefonem. Za trest musí odjet na statek staříka, kde se bude digitálně detoxikovat. Romantická komedie z dílny Netflixu.

Hodnocení:
Čsfd 47% Imdb.com 50%

Mohlo by se vám líbit

Komentáře