Důvěra mezi námi

0
Důvěra

Důvěra je něco, co si člověk musí zasloužit. Alespoň u mě to tak je. Nemusí to být nutně u všech stejné.

Já osobně ve svém životě mám jen tři lidi, na které se můžu kdykoli spolehnout se vším, ať se děje co se děje. Ale aspoň vím, že jim můžu doopravdy věřit. Že se na mě nevykašlou, že se to nikam jinam nedostane. Že to prostě zůstane jen mezi námi. Číslo tři je možná málo, ale já zase zastávám ten názor, že každý nemusí vědět úplně všechno. Za mě je to, čím menší počet, tím lepší.

Mít v někom důvěru je dobré z toho důvodu, že se mu můžete kdykoli svěřit a věřit tomu, že se to nikam nedostane. Přesně jak to mám já.

Ten člověk, kterému věříte, je totiž jedinečný. Získal si vaši důvěru. Protože vy z nějakého důvodu cítíte, nebo víte, že vás nikdy nepodrazí. Někdy se můžete splést. To vám život nevyčítá. Ale takový už život bohužel je. Je přesně takový, jaký si ho uděláme.

Člověk se splete, člověk dělá chyby. Chybami se člověk přeci učí. Většinou to máme tak, že se nepoučíme, dokud se nespálíme sami. Klidně i několikrát.

Avšak všechno zlé je přeci k něčemu dobré. Jak se říká, jednou jste nahoře a jednou dole. Až přijde ten čas, vše se opět obrátí k tomu lepšímu. A věřte, že ten čas, dříve nebo později, přijde. Jen mějte trpělivost, víru a dávejte si pozor, komu důvěřujete. I ten vám nejbližší člověk vás může stáhnout ke dnu.

Image: pixabay.com, Napsala: -Veru-

Mohlo by se vám líbit

Komentáře