Konec světa

0

Bůh si zavola Jakeše, Gorbyho a Reagana a oznámí jim, že za dva dny bude konec světa. Pak je pošle domů, ať se zařídí.
Gorby svolá Nejvyšší Sovět a říká: "Soudruzi, mám dvě špatné zprávy. Za prvé, Bůh existuje. Za druhé, za dva dny je konec světa."
Reagan svolá kongres a praví: "Gentlemen, I've got a bad news and a good news for you. The good one is that God exists, the bad one is that the end of the world comes in two days." ["Gentlemani, mám pro vás jednu dobrou zprávu a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že Bůh existuje. Za zlá, že za dva dny je konec světa."]
Jakeš svolá Ústřední výbor a povídá. "Soudruzi, mám pro vás dvě dobré zprávy. Za prvé, Gorbačev není Bůh, a za druhé, za dva dny skončí perestrojka."

Co znamená blondýnka v tanku?
Konec světa.

Jak poznáme, že se blíží konec světa?
Na nebi se objeví nápis: "Aplikace vykonala nepovolenou operaci a bude ukončena."

Má nastat konec světa a Bůh si pozve tři nejvlivnější lidi do nebe, aby to řekli ostatním, že příští čtvrtek zničí svět. Pozve si Jelcina, Clintona a Gatese. Řekne jim to a pošle je zpátky na Zem.
Jelcin se vrátí a říká lidem: "Mám pro vás dvě zprávy. Špatnou a špatnou. Ta první je, že jsme celou tu dobu neměli pravdu. Bůh opravdu existuje. Ta druhá je, že příští čtvrtek zničí svět."
Clinton říká: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh opravdu existuje a bylo správné v něj věřit. Ta špatná je, že příští čtvrtek zničí svět."
Gates se vrátí a povídá: "Mám pro vás dvě zprávy. Dobrou a dobrou. Ta první je, že Bůh si pozval do nebe tři lidi a já jsem byl jedním z nich. Ta druhá je, že příští čtvrtek IBM přestane distribuovat OS/2."

Sejdou se Jelcin, Clinton, Bill Gate u Pána Boha. Ten jim sdělí, že v roce 2000 bude konec světa.
Když se Jelcin vrátí sděluje vládě mám pro vás dvě špatné zprávy. První je že existuje Bůh, což jsme celou dobu popírali a druhá, že v roce 2000 bude konec světa.
Clinton když se vrátí informuje vládu: Mám pro vás jednu dobrou a jedn špatnou zprávu. Dobrá je, že existuje Bůh špatná, že v roce 2000 bude konec světa.
Vrátí se Bill Gate do firmy svolá manažery a sděluje jim že pro ně má dvě dobré zprávy. První je že existuje Bůh, což jsme vždy tvrdili druhá, že nemusíme odstraňovat chyby v Windows95, protože v roce 2000 je konec světa.

Vím, že konec světa nemůže nastat v roce 2014, protože můj jogurt má datum trvanlivosti do roku 2015!

Mohlo by se vám líbit

Komentáře