Nejhorší banka Raiffeisenbank

0
Raiffeisen BANK

Pokud nepoužíváte účet u RB, ale z nějakého důvodu ho potřebujete, tak je to svého druhu noční můra. Dostanete na něj poplatek téměř 100,-, ale vlastně máte štěstí, před pár lety to bylo tuším skoro 200,-. Tvoje chyba kliente.

Měl jsem u RB půjčku a chtěl jsem ji převést jinam a zrušit účet, ale bohužel jsem neměl smlouvu a tak mi RB zkazila celý měsíc života. A vlastně by mi ho zkazila i kdybych tu smlouvu měl.
Návštěva pobočky RB: "Dobrý den, potřeboval bych kopii smlouvy o půjčce."
- "Cože? Vy ji jako nemáte? Ne, nemůžu vám ji poslat, jak si to jako představujete? To je úřední dokument, to musí poslat centrála, já na to musím dát razítko a podepsat a pak vám ji můžu dát. Chcete to? Dobře, stavte se tak za týden až deset dní. Nebo já vám pak pošlu SMS. Nashle."
Návštěva jiné pobočky ten samý den s tou samou otázkou: "Ano, zažádám a nechám vám ji poslat na email, ještě něco? Hezký den přeji".

No vida, jiný přístup a rychlejší. Někdy je dobré zkusit jinou osobu z té samé banky, v našem případě Raiffeisenbanky. Vlastě mě v první pobočce udivilo, že tam úplně každý člověk má na stěně certifikát, že je úplně nejlepší na půjčky, na účty, na ***. Samý diplom jak v čekárně falešného právníka.

Po 14 dnech jsem dostal kopii smlouvy, po dalších 14 dnech mi poslali nějaké peníze co jsem tam měl navíc. Po týdnu mi poslali dopis o zrušení účtu. U jiných bank to jsou minuty, kde Raiffeisenbanka používá dny.

Účet jsem zakládal u eBanky a miloval jsem ji, ale pak ji tohle monstrum v roce 2008 sežralo a slinami potřísnilo klienty.

Raiffeisenbanka je fosilní zkamenělina v rukou pralidí, je to jeskyně netopýrů snažící se zachytit klienta doslova za pačesy a pak vás nepustí, ale saje krev.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře