Daňové přiznání online

0

Každý rok se začátek roku nese v duchu přiznávání daní. Spousta živnostníků si daně počítá samo a ještě více jich používá online nástroje, kterých je každý rok přehršel. Od kvalitních přes méně kvalitní v cenách zdarma až po pár set. Nabízíme vyzkoušený přehled nabízených možností.

Daně.aktuálně.cz

Vytvořte si daňové přiznání za rok 2017 ve třech krocích. Přehledná daňová kalkulačka s výsledným formátem PDF či XML pro elektronické podání, nebo možnost zaslání poštou domů. To za 140,- Kč, plus případně zaslání poštou +60,-. (zdroj: Daně.aktuálně.cz)

Onlinepriznani.cz

Na stránkách online-priznani.cz si v online interaktivním formuláři necháte spočítat daň, kdy v pravém rohu neustále vidíte částku, kterou vám budou vracet. Částka se postupně aktualizuje, jak zadáváte další data. Vlastně potřebujete jen 3 až 5 svých vlastních číslic a ostatní za vás formulář zpracuje. Výsledek je velmi dobrý, použitelný a zaplatíte za něj 150,- Kč.

Podejto.cz

Hezky zpracovaný online interaktivní formulář od společnosti Software602, který po zpracování pošle vypracované daňové přiznání přes datovou schránku. Nejrychlejší a zdarma.Podejto.cz

Daňové přiznání

Finance.idnes.cz

Portál idnes.cz a jeho podkategorie finance nabízejí interaktivní formuláře pro daňové přiznání ve formátu xlsx, dokonce to prý pro ně otestovala nějaká společnost. Bohužel tento jediný případ mi ukazoval odlišnou vratku, než všichni ostatní, kteří se shodli. Možná je chyba u mě, ale navíc je tato metoda i nejpracnější. Formulář v excelu s mnoha stránkami a vyberte si co potřebujete. Tohle tedy jen pro masochisty. (Finance.idnes.cz)

Užitečné Informace

Nejpozdější podání daňového přiznání je 3.dubna 2018 (úterý), pokud využijete služeb daňového poradce, nebo máte-li povinný audit, tak termín je 2. července 2018.

Daňové zvýhodnění pro dítě je 13.404,- Kč pro první dítě, 19.404,- pro druhé a na třetí a další je pak 24.204,- Kč, pro tři děti tedy 13404 + 19404 + 24204 = 57.012,- Kč.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře