Hidden Chronicles - Hra typu Hledačka

0

Hidden Chronicles - hledačka

Nová hra od nejznámější firmy poskytujicí hry pro sociální sít facebook, Zynga inc. přišla s novou hrou se staroznámým námětem hledání skrytých předmětů. Hra typu Hledačka s názvem Hidden Chronicles přináší zábavu, ale i zároveň zlepšení postřehových dovedností, paměti a lehké zdokonalení v angličtině. Slova, která hledáte jsou pojmenována výhradně v anglickém jazyce což může pro někoho být nevýhoda, avšak v dnešní době je základní znalost tohoto jazyka téměř nutností a je vyžadována ve všech oborech.

Jako téměř všechny hry na facebooku i tato vyžaduje určité sociální zařazení (to znamená, že pokud chcete hrát a postupovat ve hře kupředu, musí to hrát i pár vašich přátel). Nicméně si pro začátek vystačíte i s jedním či dvěmi přáteli nebo druhým paralelním účtem :-)

Jak již název napovídá jedná se o čistokrevnou hledačku, kde o nějakém hlubším příběhu nemůže být ani řeč. Při vstupu do hry vidíte zahradu, kterou si můžete (a dokonce i musíte) vylepšovat různými předměty za které dostáváte tzv. Estate points a za ty můžete otevírat nové hledací místnosti, města, parky atp.

Za hraní hledačky dostávate mince, které využíváte k nákupům pro vylepšení zahrady (tím získáte více Estate points) nebo rozšiřování pozemku na to potřebujete ještě poháry, které dostanete za získání určitého bodového ohodnocení při hledání předmětů (tyto body se sčítají, takže to za více či méně času může dokončit každý).

Pokud jste již hráli některou z her od firmy Zynga pochopíte způsob sociální hry velmi rychle, dostatek aktivních přátel vám zaručí rychlejší postup ve hře. Odkaz na hru je apps.facebook.com/hidden-chronicles. Před započetím hry musíte souhlasit s možností získání základních informací o vaší osobě a posílání emailů (jako u každé hry na FB).

Mohlo by se vám líbit

Komentáře