Veganští rodiče zabili své dítě jejich stravou

0
Vegani

Veganští rodiče byli uvěznění po smrti svého dítěte, kdy pitva údajně prokázala smrt v důsledku syrové rostlinné stravě.

Zpravodajský server EU news přišel se zprávou o smrti 18 měsíčního chlapce z města Cape Coral [wikikedie], které leží na západním pobřeží Floridy. Chlapec podle serveru vážil v době smrti 8 kilogramů. Policie si vyžádala pitvu, která prokázala, že batole zemřelo v důsledku podvýživy, známky dehydratace, mikrosteatózy jater a otoků rukou i nohou.

Matka Sheila vypověděla, že je její rodina je veganská a jedí pouze syrové ovoce a zeleninu, potvrdila, že jejich syn jedl poslední týden pouze přísně veganskou dietu. Detektivové si také všimli, že jejich další dvě děti vypadají zřetelně podvyživené a na svůj věk velmi malé se špatnou ústní hygienou, starší z dětí mělo některé zuby zřetelně zčernalé.

Pár vychovává děti doma a starší děti přežili pravděpodobně jen kvůli tomu, že jednou měsíčně navštěvují svého biologického otce ve Virginii a tak mají pravděpodobně vyváženější stravu.

Pár byl obviněn ze zabití z nedbalosti a zanedbávání dítěte s ublížením na zdraví. V současnosti čekají na soud, který je pravděpodobně pravomocně odsoudí. Kauci ve výši 250 000 dolarů nezaplatili a tak čekají ve věznici a jestli mají v uvěznění přístup k veganské stravě není známo.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře