Rande

0

Studie ukazují, že štěstí je nakažlivé a je těžké opustit šťastného partnera. Jedna z největších chyb na rande je negativita.

Pokud chcete vytvořit během rande propojení s druhým, řekněte během rozhovoru minimálně 2x jeho/její jméno.

Studie řečí těla ukazují, že odhalující části těl, které nejsou obvykle viditelné (kotník, vnitřní strana horní části paže, lýtka) mají bezprostřední vliv na průběh rande a ukazují okamžitou sympatii.

První polibek

Nejčastější čas rozchodu je po třech až pěti měsících.

Zrcadlení pohybů druhého na rande jemně sděluje zájem o druhého. Nicméně by se mělo vyhnout kopírování všech pohybů.

Kdy na první polibek? Podle výzkumů je na druhém rande žena většinou připravená na polibek, pokud souhlasí s druhým rande, tak je většinou i připravená na polibek.

Jak dlouho čekat na nabídku k manželství? To je otázka, která sem tak moc nepatří, přece jenom první rande má k manželství daleko. Ale podle studií se za rok pozná, jestli byste s ním chtěli mít manželství.

Nejhorší chyby žen na rande: cystická akné, otrhané nehty, nadýmání a říhání, chybějící zuby, tělesný zápach, zápach z úst, chlupy v nose, "praštěné" brýle, rozcuchané vlasy.

Volat po prvním rande příliš brzy ukazuje zoufalost, čekat déle než 4-5 dní zase nezájem. Optimální je volat po 2-4 dnech. Pokud jste se na prvním rande nedomluvili na něčem konkrétním.

Pokud má žena zájem o rande, tak se směje vtipům, hraje si s vlasy, vrtí se, červená se a naklání se směrem k vám.

Výběr zajímavého místa pro první rande zvyšuje pravděpodobnost druhého rande.

Tělo je důležitý faktor pro rande, lidé s nadváhou jsou pro druhého obecně méně přitažlivější.

Muž udělá na ženu dojem s 55 % svým vzhledem, 38 % stylem mluvení a ze 7 % co vlastně říkal. Takže není moc důležité co říkáte, ale jak to říkáte.

Mezi nejhorší místa k prvnímu rande se řadí: fast-food restaurace, narozeniny, striptýzový bar, nepřístupné filmy, swingers party, a akce vašich rodičů.

Krásné ženy získávají více pozornosti od mužů, pohledy, různé návrhy, ale mívají méně setkáních, protože průměrní muži si "nevěří".

Jeden ze tří dospívajících zažije ve vztahu násilí.

Pokud vám žena neodpoví po dvou zprávách, nemá zájem.

Ženy v hloučku mají minimální šanci na seznámení, pokud chtějí dát šanci měly by se odpoutat od skupiny.

Čtyři z 10 randění na pracovišti vede k manželství.

Studie ukazují, že vpasovat do rozhovoru kousky informací o druhé straně je nejen lichotivé, ale ukazuje i zájem o druhou osobu.

Výzkum potvrdil, že ženy jsou přitahovány k mužům, kteří používají vůně nebo vodu po holení na feromonové bázi. Podle výsledků je to až 10x více. Ženy přitahuje i pižmo. (zdroj [EN])

Na počátku dvacátého století si ženy braly na rande "garde dámy", ale v 60. a 70. letech se od toho upustilo.

V internetových seznamkách jsou až 10 % nových účtů podvodné účty.

Třetí týden v září je týden single v USA.

Je velmi těžké se seznámit se ženou, která má sebou kamarádku, protože nebude chtít, aby se kamarádka cítila sama, opuštěná. Nejlépe jsou na tom tři kamarádky spolu. Nebo žena sama.

Podle nedávného průzkumu očekává žena první sex měsíc až tři měsíce po prvním rande, muži ho očekávají třetí den.

Pokud nevíte co na sebe, rozhodněte se pro modrou. Studie ukazují, že ženy jsou přitahovány k mužům v modré barvě.

Zápach z úst je na rande faux-pas největšího kalibru. Pokud ani důsledné čištění nezlepší váš dech, může se jednat o žaludeční bakterie H. pylori, které způsobují zápach z úst.

Muži se zamilují rychleji než ženy, po třetím rande v tom bývají až po uši. Ženy v průměru po 14.

Pokud žena důsledně trvá na placení, tak vlastně odmítá váš "kopulační dar", který je univerzální napříč celou zvířecí říší.

Odborníci na seznamování doporučují čekat tři dny na první pozvání na večeři.

29 % obyvatel Kalifornie mělo sex na prvním rande.

Žena zvýší šance na pozvání blížícího se muže, když mu dá letmý oční kontakt a jemný úsměv.

Online seznamka eHarmony.com uvádí na svých stránkách, že denně má v průměru 236 jejich členů svatební obřad.

Seznamka pro milionaře 4M Klub (4mclub.com) má vstupní poplatek pro muže 10 000 - 30 000 amerických dolarů. Ženy zaplatí 250 dolarů.

Speed dating vynález rabín v Los Angeles roku 1999 a je založen na židovské tradici chaperoned, kdy se setkávají židovští single.

Nejčastější typy žen chodící na první rande častěji než jiné jsou: ty co mluví o manželství příliš brzy, příliš "lepící" ženy, party dívky, příliš moc mluvící a královny dramatu.

V USA je podle sčítání lidu okolo 100 milionů svobodných lidí, z toho 46 % mužů a 54 % žen.

Psychologové z univerzity v Pensylvánii studovalo více než 10 000 setkáních a zjistili, že většina lidí se rozhodne o přitažlivosti do tří sekund od setkání.

Oční kontakt, nebo "kopulační pohled" je primární a základní nástroj pro přilákání potenciálního partnera. Nicméně různé typy očního kontaktu se liší od kultury ke kultuře.

Studie ukázala, že muži, kteří si v seznamkách uvedou vyšší plat mají vyšší procento seznámení. O rozchodech už studie nemluví.

V online seznamkách mají ženy strach ze setkání se sériovým vrahem. Muži se bojí tučných žen. Podle výzkumu jsou pouhé 3 % mužů psychopati a z nich jen malé procento sériový vrazi.
Tučných žen je mnohem více, muži by se měli bát víc.

Mezi největší obavy mužů při rande je, že mu žena sebere moc času určený pro svoje koníčky a přátele. Že dopadne jako stalker, nebude ho respektovat a příliš vysoké finanční náklady na udržování vztahu.

Nejoblíbenější typ jídla na prvním rande je italská kuchyně.

Podle průzkumu jedné ze seznamek uvedli lidé, že při prvním rande preferují: 43 % svěží dech, 17 % stylové oblečení, 15 % sexy vůni, 14 % hezkou pokožku a 10 % skvělé vlasy.

Páry obvykle čekají šest až osm týdnů než spolu oficiálně chodí.

On-line seznamky generují ročně více než dvě miliardy dolarů zisku.

Studie ukazují, že školy, kavárny a nákupní střediska jsou pro seznámení vynikající volby. Lidé jsou přístupnější k flirtování. Naopak restaurace a kina jsou na seznámení chudá.

Pár si v průměru vymění klíče od svého bytu po 12 - 14 setkáních.

92 % rodičů samoživitelů preferuje pro rande jiného rodiče samoživitele.

Mezi známky toho, že žena nemá zájem se řadí: vyhýbání se očnímu kontaktu, předstíraný úsměv, naklánění pryč, jednoslabičné odpovědi, povislá ramena, dívání se na hodinky, nepřítomný pohled.

Třetina párů seznámených online se nikdy nesetká, třetina to vzdá a jen třetina vytvoří i skutečný pár.

Téměř 40 % mužů ženě na prvním setkání nevěří.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře