Firma hledá testera marihuany za 850.000,-

0
Marijuana job

Americká firma hledá pracovníka na lékařské testování marihuany, můžete se zhulit v klidu domova a dostávat za to 850.000,- kč ročně.

Zní to pro někoho jako práce snů, pro jiného jako příliš krásné na pravdu a pro dalšího jako fake news, ale faktem je, že přesně to říká inzerát propagátora marihuany pro lékařské využití z roku 2019. AmericanMarijuana.org doslova říká: "Hledáme někoho, kdo bude testovat širokou škálu produktů z konopí, abychom mohli našem čtenářům poskytovat spolehlivé informace o všech produktech z konopí."

Žadatel by měl psát recenze a názory na různé marihuanové výrobky formou blogu, měl by být fotogenický před kamerou, protože část práce spočívá v rozbalování a popisem jak produkt působí a čím se liší od konkurenčních přípravků. Mezi další požadavky se uvádí, že žadatel by měl být fyzicky i psychicky fit. Kromě platu ve výši 3.000 USD měsíčně bude zaměstnanec dostávat produkty z konopí zasílané poštou zdarma. Výrobky zahrnují různé druhy z Cannabis ve formě oleje, potravin, mastí i směsí připravených k inhalaci.

Server AmericanMarijuana.org požaduje, věk starší 18 let a zaslání následujících údajů:

  • CV / Životopis
  • Fotografii obličeje nebo lépe odkaz na 60 vteřinové úvodní motivační video, kde stručně představíte svoji vášeň pro danou pozici.
  • Připojené odkazy na existující účty na sociálních sítích.
  • 6 slangových názvů, přezdívek nebo výrazů uživatelů marihuany, abychom věděli, že to "opravdu berete vážně".

Mohlo by se vám líbit

Komentáře