Elon Musk si smazal FB

0
Elon Musk

Největší inovátor 21. století, který svojí kariéru odstartoval firmou PayPal do které vstoupil akvizicí s jiným platebním systémem, a následně firmu PayPal prodal, na vavřínech rozhodně neusnul. Naopak! Megalomansky si založil kosmickou agenturu a ještě před úspěchem vstoupil do nadějného projektu elektroaut Tesla do které investoval svoje manažerské zkušenosti a peníze. Nakonec automobilku začal vést. Pořád to byl pro mnohé jen snílek, ale pak začal úspěšně létat do vesmíru, chrlit auta, stavět síť solárních nabíječek a kritici oněměli.

Elon Musk se plně věnuje svým firmám a vlastně ani netušil, že jeho primární firma, kosmická agentura, SpaceX má svoji vlastní stránku na Facebooku. Ze sociální sítí používá Twitter, který je rychlý, stručný a nekrade lidem bezdůvodně čas, který monetizuje pomocí peněz. Když se na Twitter pomocí hashtagu #DeleteFacebook dozvěděl, že má firmy na Facebooku slíbil, že je odstraní a zároveň to i tento muž plný snů a zároveň i činů učinil.

SpaceX měla na Facebooku přes 2,6 milionů lajků a followerů a nyní stránka s adresou facebook.com/spacex stroze a smutně oznamuje, že "Je nám líto, ale tento obsah teď není dostupný". Je čas udělat Facebooku pápá #DeleteFacebook.

Mohlo by se vám líbit

Komentáře