Selflove

0
SelfLOVE

Selflove aneb jak se mít rádi bez ostatních...

Články tohoto typu a prostě všechny, které jsem kdy napsala, byly z nějakého důvodu. Když se něco stane, ať už mně, nebo někomu jinému. Inspiruje mě to.

Do každého článku něco dávám, ale málokdo si toho všimne. Něco, z čeho by si ostatní mohli něco vzít.

Na tohle téma je tolik názorů, tolik stránek. Víte vy proč? Protože na tomhle obrovském světě plném dobrých duší je spousta lidí, kteří se nemají rádi, nevěří si, mají nízké sebevědomí a nesnaží se s tím nic dělat. Proč? Sebevědomí a sebeláska jsou důležité v životě. Tolik věcí vám to usnadní. Jen si to zkuste představit. Jak si věříte a ostatní vás nezajímají. Každý člověk na světě má něco do sebe. Všichni jsme originální. Každý máme něco, co nikdo jiný nemá, a právě to nás děla výjimečnými.

Tady vůbec nejde o to, zda jste hezcí nebo ne. Je to o důvěře ve vás samé. Nezáleží na vnější kráse. Důležité je to, co máme uvnitř. Jak se chováme, ať už k sobě nebo k ostatním.

Hodně lidí se nemá rádo kvůli lidem, které mají kolem sebe. Špatný kolektiv například. Nehleďte na ostatní. Najděte na sobě cokoli co se vám líbí. I kdyby to bylo vaše chování, že dokážete zvednout náladu, váš úsměv, vaše oči, vaše pozitivní nálada a prostě cokoli co vás trefí do očí.

Od toho se pak můžete odrazit. Mít se rádi, nepodceňovat se, dělat si vše podle sebe a nevšímat si ostatních, věřit si. Být prostě iconic osobou, originálními.

Kolem sebe máte určitě spoustu lidí, kterým na vás záleží. Na takových jací jste. Jste před nimi sami sebou a nebojíte se, co by si o vás mohli myslet. A tak by to mělo být. Pořád. Buďte sami sebou, důvěřujte si a na nic si nehrajte.
Copyright obrázek: pixabay.com
Napsala: -Veru-

Mohlo by se vám líbit

Komentáře